top of page

MagHealy Edition
Wszystko, co musisz wiedzieć o MagHealy w jednym miejscu…

Co to jest MagHealy?

Maghealy to najnowsza i rewolucyjna innowacja firmy Healy World, twórców popularnego urządzenia Healy Resonance Device. Został zaprojektowany, aby wspierać Cię w harmonizowaniu otoczenia poprzez emisję pola magnetycznego.

Przekonasz się , że MagHealy jest lekki, przenośny i dyskretny i może tworzyć pozytywną energię wszędzie tam, gdzie jesteś, w domu, w pracy i podczas podróży!

Teraz w sprzedaży.

Wkrótce u Ciebie!

MagHealy obejmuje urządzenie MagHealy z aplikacją MagHealy i oferuje następujące tryby działania i programy:

Działanie „Classic” oferuje 14 programów
Działanie „Atmosfera” oferuje 24 programy
Działanie „Woda” oferuje 24 programy
Działanie „McMakin” oferuje 24 programy

Uwaga: Programy pól magnetycznych urządzeń MagHealy nie mają zastosowania medycznego. Nie są one przeznaczone do leczenia, łagodzenia, diagnozowania ani zapobiegania chorobom, nie zostały przetestowane przez jednostkę notyfikowaną i nie są częścią procedury oceny zgodności w ramach MDD/MDR. Informacje na niniejszych stronach mają charakter wyłącznie poglądowy i służą celom informacyjnym. Nie należy ich traktować jako substytutu profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Zawsze należy zasięgnąć porady wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. Firma Healy World dokłada wszelkich starań, aby informacje na tych stronach były aktualne, ale nie gwarantuje ani nie zapewnia dokładności, przydatności ani aktualności informacji. Healy World nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z wykorzystania informacji zamieszczonych na tych stronach. Odpowiedzialność za interpretację i wykorzystanie informacji spoczywa wyłącznie na użytkownikach.

maghealy_cena shop .jpeg
maghealy_shop .jpeg
maghealy cena dystrybucja.jpeg

Zapisz się bądź na bierząco

Sign up to stay in the know about news and updates.

Thanks for submitting!

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
MagHealy shop USA.png

The MagHealy will be available to purchase online in our EUROPE Healy Store from July 18th 2022!. We know many of our customers are excitedly awaiting to purchase this revolutionary new device and we urge you to order online while stocks last as soon as it appears in our online store on Monday July 18th.

There will be a phased launch of the MagHealy in our online stores and those in EUROPE and Middle East will be the first to be able to order this new wellness device. Our Map below shows the aprox dates it will be available in USA, AUSTRALIA and ASIA.

  • Phase 1: EMEA - July 18, 2022

  • Phase 2: Americas - August 30, 2022

  • Phase 3: APAC - September 30, 2022

MagHealy-Launch-Dates-America-AUS-Asia.jpeg

Jaka jest różnica między urządzeniem Healy a MagHealy?

Róznica pomiędzy healy i MAGHEALY.jpeg

Cechy Maghealy

MagHealy-Office_2.jpg
MagHealy-Water_2.jpg

Unikalny w działaniu, intuicyjny w użyciu

MagHealy to inteligentne urządzenie bezprzewodowe. Lekki i przyjazny w podróży, pozwala zarządzać swoim samopoczuciem za pomocą aplikacji mobilnej MagHealy.

Opracowany wspólnie z naukowcami, sprawdzony w praktyce

Carolyn McMakin jest doktorem chiropraktyki, amerykańskim nauczycielem, badaczem i pionierem zakłócających podwójnych częstotliwości i był jednym z twórców MagHealy.

Jedno urządzenie, cztery innowacje

MagHealy oferuje cztery unikalne i potężne aplikacje:

Classic, Water, Atmosphere i McMakin.

Wybierz odpowiednie wsparcie dla każdej sytuacji.

Miły dla zwierząt, przyjazny dla roślin

Nawet zwierzęta domowe i rośliny mogą skorzystać z aplikacji MagHealy Water.

Użyj go, aby pozytywnie wpłynąć na swoje otoczenie.

Jaką odległość pokrywa MagHealy?

MagHealy-distance-therapy.jpeg

Pulsacja MagHealy obejmuje średnicę do 3 metrów i rozciąga się jeszcze dalej dzięki rezonansowi. Pozwala to czerpać korzyści z zastosowania pola magnetycznego w całym otoczeniu. MagHealy działa skutecznie na ciało, umysł i środowisko.

MagHealy-Sport.jpg
MagHealy-Sport_1.jpg

MagHealy Classic

Programy MagHealy Classic zapewniają sprawdzone w czasie zastosowania i korzyści z zastosowania pola magnetycznego. Moduł MagHealy Classic oferuje różne aplikacje, które pasują do wielu sytuacji. Gdziekolwiek z niego korzystasz, znajdź idealny program, który pomoże Ci się zrelaksować, wzmocnić i ożywić Twoje otoczenie.
WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA WELLNESS - Zabierz go na siłownię, aby lepiej wykonywać treningi, miej go przy sobie podczas jazdy i używaj go w nocy, aby cieszyć się lepszym snem.

MagHealy Water
Moduł MagHealy Water zawiera 24 programy informujące, energetyzujące i aktywujące wodę pitną za pomocą analizowanych częstotliwości kwantowych (QAF). Utrzymuj nawodnienie i wchłaniaj pozytywną energię do swoich komórek i ciała. Twoje zwierzęta i rośliny też to pokochają!
WSKAZÓWKA WELLNESS - Ciesz się lepszym wsparciem aktywności fizycznej, wzrostem naturalnej energii i psychicznym relaksem. Picie wystarczającej ilości wody każdego dnia jest niezbędne do utrzymania dobrego samopoczucia, a teraz MagHealy też.

MagHealy-Relax.jpg
MagHealy-Water.jpg

Atmosfera MagHealy
Ten moduł wykorzystuje analizowane częstotliwości kwantowe (QAF) z pulsującym polem magnetycznym, aby zharmonizować otaczającą przestrzeń. Obejmuje 24 programy, które zapewniają produktywność, energię i dobre samopoczucie podczas wykonywania codziennych czynności.
WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA WELLNESS - Poczuj zachęcającą moc programów Atmosphere, aby zwiększyć kreatywność, koncentrację, relaksację, treningi, sen i wiele więcej.
Po prostu umieść urządzenie MagHealy na biurku, aby cieszyć się harmonijną, produktywną atmosferą. Osiągaj efektywne spotkania ze zwiększoną koncentracją, kreatywnością i przejrzystością dla wszystkich w pomieszczeniu.

MagHealy McMakin
Opracowana przez Carolyn McMakin Doctor of Chiropractic, amerykańską nauczycielkę, badaczkę, twórcę mikroprądów o określonej częstotliwości (FSM) i autora „Efektu rezonansu”, ta aplikacja jest wyjątkowa, ponieważ wykorzystuje podwójne częstotliwości do precyzyjnego celowania w różne nierównowagi w bioenergetyce Pole.
WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA WELLNESS - Skorzystaj z 24 programów, które pomogą Ci zrównoważyć sytuacje, takie jak stres lub szok, wyzwania emocjonalne, sen, regeneracja po treningu i wiele innych

MagHealy-Sleep.jpg
MagHealy-Office.jpg

Urządzenie Healy skupia się na polu bioenergetycznym jednostki, promując dobre samopoczucie wewnętrzne, podczas gdy MagHealy kieruje pole bioenergetyczne przestrzeni poprzez pulsujące pole magnetyczne mające na celu harmonizację otoczenia. MagHealy nie jest zamiennikiem Twojego urządzenia Healy, ale działa jako uzupełnienie, dając Ci podwójne rozwiązanie wellness. Razem tworzą potężną synergię, jak orkiestra wykonująca symfonię częstotliwości. Jeśli pytasz co wybrać? Odpowiadamy zdecydowanie MagHealy !

MagHealy broszura j.polski

bottom of page