top of page
Dr Carolyn McMakin

 

Dr Carolyn McMakin opracowała specyficzny dla częstotliwości mikroprądowy FSM w 1995 roku, wykorzystując częstotliwości przekazywane od osteopaty w Kanadzie, która ćwiczyła przy użyciu maszyny wyprodukowanej w latach dwudziestych XX wieku. Dr McMakin opracowała protokoły leczenia bólu mięśniowo-powięziowego w 1996 r. I przedstawiła swoje dane kliniczne na krajowym spotkaniu American Back Society w grudniu 1997 r. W 1998 r.

Opublikowała artykuł na temat „Leczenia przewlekłego opornego bólu mięśniowo-powięziowego głowy i szyi i twarz ”w Topics in Clinical Chiropractic. Oprócz innych opublikowanych artykułów FSM. Częstotliwości zostały opracowane na początku XX wieku i były używane z funky wyglądającym sprzętem elektronicznym, który przestał być używany w latach 40. XX wieku. Mikroprąd został wprowadzony jako tryb fizjoterapii zasilany bateryjnie w latach 80-tych w Europie i USA.

Urządzenia mikro-prądowe dostarczają częstotliwości i prąd w milionowych części wzmacniacza i zostały wykazane w opublikowanych badaniach w celu zwiększenia produkcji energii (ATP) w komórkach o 500%. Od 1997 r. Setki praktyków na całym świecie wzięło udział w seminarium FSM i wykorzystało tę niesamowitą nową technikę, aby pomóc pacjentom wyzdrowieć z bólu mięśniowo-powięziowego, fibromialgii, urazów sportowych, wstrząsu mózgu i wielu innych problemów zdrowotnych. Zastosowania częstotliwości zostały opracowane przez dziesięciolecia badań przez praktyków i naukowców.

Bezpieczeństwo tej metody zostało potwierdzone przez wiele badań i dziesięciolecia doświadczeń, które zostały potwierdzone przez tysiące aplikacji od naszych własnych praktyków.

Lekarze twierdzą, że wprowadzony prąd przyspiesza proces gojenia zachodzący w tej samej tkance. setki praktyków na całym świecie wzięło udział w seminarium FSM i wykorzystało tę niesamowitą nową technikę, aby pomóc pacjentom wyzdrowieć z bólu mięśniowo-powięziowego, fibromialgii, urazów sportowych, wstrząsu mózgu i wielu innych problemów zdrowotnych.

Bezpieczeństwo tej metody zostało potwierdzone przez wiele badań i dziesięciolecia doświadczeń, które zostały potwierdzone przez tysiące aplikacji od naszych własnych praktyków. Lekarze twierdzą, że wprowadzony prąd przyspiesza proces gojenia zachodzący w tej samej tkance. setki praktyków na całym świecie wzięło udział w seminarium FSM i wykorzystało tę niesamowitą nową technikę, aby pomóc pacjentom wyzdrowieć z bólu mięśniowo-powięziowego, fibromialgii, urazów sportowych, wstrząsu mózgu i wielu innych problemów zdrowotnych.

Zastosowania częstotliwości zostały opracowane przez dziesięciolecia badań przez praktyków i naukowców. Bezpieczeństwo tej metody zostało potwierdzone przez wiele badań i dziesięciolecia doświadczeń, które zostały potwierdzone przez tysiące aplikacji od naszych własnych praktyków. Lekarze twierdzą, że wprowadzony prąd przyspiesza proces gojenia zachodzący w tej samej tkance.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN

Frequency specific microcurrent FSM was developed by Dr. Carolyn McMakin in 1995 using frequencies passed on from an osteopath in Canada who had a practice that came with a machine made in the 1920’s.

Dr. McMakin developed protocols for the treatment of myofascial pain in 1996 and presented her clinical data at the American Back Society national meeting in December 1997. In 1998, she published the paper on the “Treatment of chronic resistant myofascial pain in the head, neck, and face” in Topics in Clinical Chiropractic. In addition to other published FSM papers.

The frequencies were developed in the early 1900’s and were used with funky looking electronic equipment that fell out of use in the 1940’s. Microcurrent was introduced as a battery operated physical therapy modality in the 1980’s in Europe and the USA. Microcurrent devices deliver frequencies and current in millionths of an amp and have been shown in published studies to increase energy (ATP) production in cells by 500%.

Since 1997, hundreds of practitioners around the world have taken the FSM seminar and use this amazing new technique to help patients recover from myofascial pain, fibromyalgia, sports injuries, concussion and many other health concerns.

Frequency applications have been developed over decades of research by practitioners and scientists. The safety of this method has been proven by many studies and decades of experience, which have been confirmed by thousands of applications from our own practitioners.

Practitioners claim that the introduced current enhances the healing process underway in that same tissue.

MagHealy Edition
Wszystko, co musisz wiedzieć o MagHealy w jednym miejscu…

Co to jest MagHealy?

Maghealy to najnowsza i rewolucyjna innowacja firmy Healy World, twórców popularnego urządzenia Healy Resonance Device. Został zaprojektowany, aby wspierać Cię w harmonizowaniu otoczenia poprzez emisję pola magnetycznego.

Przekonasz się , że MagHealy jest lekki, przenośny i dyskretny i może tworzyć pozytywną energię wszędzie tam, gdzie jesteś, w domu, w pracy i podczas podróży!

Teraz w sprzedaży.

Wkrótce u Ciebie!

MagHealy obejmuje urządzenie MagHealy z aplikacją MagHealy i oferuje następujące tryby działania i programy:

Działanie „Classic” oferuje 14 programów
Działanie „Atmosfera” oferuje 24 programy
Działanie „Woda” oferuje 24 programy
Działanie „McMakin” oferuje 24 programy

Uwaga: Programy pól magnetycznych urządzeń MagHealy nie mają zastosowania medycznego. Nie są one przeznaczone do leczenia, łagodzenia, diagnozowania ani zapobiegania chorobom, nie zostały przetestowane przez jednostkę notyfikowaną i nie są częścią procedury oceny zgodności w ramach MDD/MDR. Informacje na niniejszych stronach mają charakter wyłącznie poglądowy i służą celom informacyjnym. Nie należy ich traktować jako substytutu profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Zawsze należy zasięgnąć porady wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. Firma Healy World dokłada wszelkich starań, aby informacje na tych stronach były aktualne, ale nie gwarantuje ani nie zapewnia dokładności, przydatności ani aktualności informacji. Healy World nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z wykorzystania informacji zamieszczonych na tych stronach. Odpowiedzialność za interpretację i wykorzystanie informacji spoczywa wyłącznie na użytkownikach.

maghealy_cena shop .jpeg
maghealy_shop .jpeg
maghealy cena dystrybucja.jpeg
MC Macin MAgHealy

MC Macin MAgHealy

Zapisz się bądź na bierząco

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
MagHealy shop USA.png
MagHealy-Launch-Dates-America-AUS-Asia.jpeg

Jaka jest różnica między urządzeniem Healy a MagHealy?

Róznica pomiędzy healy i MAGHEALY.jpeg

Cechy Maghealy

MagHealy-Office_2.jpg
MagHealy-Water_2.jpg

Unikalny w działaniu, intuicyjny w użyciu

MagHealy to inteligentne urządzenie bezprzewodowe. Lekki i przyjazny w podróży, pozwala zarządzać swoim samopoczuciem za pomocą aplikacji mobilnej MagHealy.

Opracowany wspólnie z naukowcami, sprawdzony w praktyce

Carolyn McMakin jest doktorem chiropraktyki, amerykańskim nauczycielem, badaczem i pionierem zakłócających podwójnych częstotliwości i był jednym z twórców MagHealy.

Jedno urządzenie, cztery innowacje

MagHealy oferuje cztery unikalne i potężne aplikacje:

Classic, Water, Atmosphere i McMakin.

Wybierz odpowiednie wsparcie dla każdej sytuacji.

Miły dla zwierząt, przyjazny dla roślin

Nawet zwierzęta domowe i rośliny mogą skorzystać z aplikacji MagHealy Water.

Użyj go, aby pozytywnie wpłynąć na swoje otoczenie.

Jaką odległość pokrywa MagHealy?

MagHealy-distance-therapy.jpeg

Pulsacja MagHealy obejmuje średnicę do 3 metrów i rozciąga się jeszcze dalej dzięki rezonansowi. Pozwala to czerpać korzyści z zastosowania pola magnetycznego w całym otoczeniu. MagHealy działa skutecznie na ciało, umysł i środowisko.

MagHealy-Sport.jpg
MagHealy-Sport_1.jpg

MagHealy Classic

Programy MagHealy Classic zapewniają sprawdzone w czasie zastosowania i korzyści z zastosowania pola magnetycznego. Moduł MagHealy Classic oferuje różne aplikacje, które pasują do wielu sytuacji. Gdziekolwiek z niego korzystasz, znajdź idealny program, który pomoże Ci się zrelaksować, wzmocnić i ożywić Twoje otoczenie.
WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA WELLNESS - Zabierz go na siłownię, aby lepiej wykonywać treningi, miej go przy sobie podczas jazdy i używaj go w nocy, aby cieszyć się lepszym snem.

MagHealy Water
Moduł MagHealy Water zawiera 24 programy informujące, energetyzujące i aktywujące wodę pitną za pomocą analizowanych częstotliwości kwantowych (QAF). Utrzymuj nawodnienie i wchłaniaj pozytywną energię do swoich komórek i ciała. Twoje zwierzęta i rośliny też to pokochają!
WSKAZÓWKA WELLNESS - Ciesz się lepszym wsparciem aktywności fizycznej, wzrostem naturalnej energii i psychicznym relaksem. Picie wystarczającej ilości wody każdego dnia jest niezbędne do utrzymania dobrego samopoczucia, a teraz MagHealy też.

MagHealy-Relax.jpg
MagHealy-Water.jpg

Atmosfera MagHealy
Ten moduł wykorzystuje analizowane częstotliwości kwantowe (QAF) z pulsującym polem magnetycznym, aby zharmonizować otaczającą przestrzeń. Obejmuje 24 programy, które zapewniają produktywność, energię i dobre samopoczucie podczas wykonywania codziennych czynności.
WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA WELLNESS - Poczuj zachęcającą moc programów Atmosphere, aby zwiększyć kreatywność, koncentrację, relaksację, treningi, sen i wiele więcej.
Po prostu umieść urządzenie MagHealy na biurku, aby cieszyć się harmonijną, produktywną atmosferą. Osiągaj efektywne spotkania ze zwiększoną koncentracją, kreatywnością i przejrzystością dla wszystkich w pomieszczeniu.

MagHealy McMakin
Opracowana przez Carolyn McMakin Doctor of Chiropractic, amerykańską nauczycielkę, badaczkę, twórcę mikroprądów o określonej częstotliwości (FSM) i autora „Efektu rezonansu”, ta aplikacja jest wyjątkowa, ponieważ wykorzystuje podwójne częstotliwości do precyzyjnego celowania w różne nierównowagi w bioenergetyce Pole.
WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA WELLNESS - Skorzystaj z 24 programów, które pomogą Ci zrównoważyć sytuacje, takie jak stres lub szok, wyzwania emocjonalne, sen, regeneracja po treningu i wiele innych

MagHealy-Sleep.jpg
MagHealy-Office.jpg

Urządzenie Healy skupia się na polu bioenergetycznym jednostki, promując dobre samopoczucie wewnętrzne, podczas gdy MagHealy kieruje pole bioenergetyczne przestrzeni poprzez pulsujące pole magnetyczne mające na celu harmonizację otoczenia. MagHealy nie jest zamiennikiem Twojego urządzenia Healy, ale działa jako uzupełnienie, dając Ci podwójne rozwiązanie wellness. Razem tworzą potężną synergię, jak orkiestra wykonująca symfonię częstotliwości. Jeśli pytasz co wybrać? Odpowiadamy zdecydowanie MagHealy !

MagHealy broszura j.polski

bottom of page