top of page

The Full Story

Poznaj prawdziwą historię

Impulsowe pole elektromagnetyczne (PEMF) to potężna i potwierdzona naukowo w PUBMED technologia, której udoskonalenie wymagało lat badań i rozwoju. W zależności od tego, jak są wykonane, mogą różnić się częstotliwością, intensywnością, kształtem fali i długością sesji skutecznością oraz ceną która wacha się od 2500 euro ,nawet sięgając 100 000 euro.Cena nie stanowi o skuteczności! 

Dlaczego warto?

Na początku lat 70. konie stały się pierwszymi beneficjentami terapii PEMF. Weterynarze po drugiej stronie półkuli ,w USA wykorzystali tę nową technologię do skutecznego leczenia złamań nóg u koni wyścigowych... a dziś?

Fakty

15 minut dziennie może pomóc w aktywacji twoich cząsteczek i naładowaniu komórek przełomowymi technologiami, które ułatwiają ochronę, regenerację i ładowanie organizmu. Nasze rozwiązanie wellness rozwiązuje wiele dzisiejszych problemów i zapewnia optymalny potencjał na jutro...

Martwa natura

Nie kupuj
wypożycz

Rewolucyjna regeneracja

Wynajmij urządzenie do domu lub gabinetu i ciesz się lepszym samopoczuciem

Wypożyczenie jest doskonałym sposobem na sprawdzenie, jak działa sprzęt przed zakupem własnego . Pozwala sprawdzić jak terapia wpływa na nas, naszego klienta czy nawet konia. W sporcie podczas przygotowania  do zawodów wzmożonego wysiłku w okresie zawodów do idealny sposób bez większego wydatku . Oferujemy sprzęt dla ludzi i zwierząt. Nasze marki to:

- CENTROPIX

- HEALY

BEMER, BIOMAG ,VITA-LIFE, HHP i wiele innych

Obsługujemy całą Polskę.

BTI  ma na celu pomóc wszystkim naszym klientom żyć najzdrowiej, jak tylko potrafią. Aby osiągnąć ten cel, oferujemy różnorodne usługi. Zaproponujemy Ci plan, który zadba o Twoje zdrowie i dobrą kondycję fizyczną oraz pozytywne wzmocnienie, którego potrzebujesz, by zmienić swój styl życia. Zapoznaj się z naszymi usługami i skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań.

Tylko do końca marca 2023 otrzymasz dodatkowe 7 dni wypożyczenia za 1,00 zł

bottom of page