top of page
  • Zdjęcie autoraMarzena Wysocka

ELEKTROSOMG ROZWIĄZANIE

Urządzenia konwertery COCOON i BUBBLE2, dostępne w Polsce w firmie BTI i COMENZAR, są jednymi z najskuteczniejszych rozwiązań w walce z elektrosmogiem. Konwertery te pozwalają na skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym, które może wpływać negatywnie na zdrowie człowieka. Urządzenia te wykorzystują technologię aktywnego generatora kodów informacyjnych, który emituje sygnały, które neutralizują szkodliwe fale elektromagnetyczne. Dzięki temu, urządzenia te zapewniają skuteczną ochronę przed elektrosmogiem w każdej przestrzeni życiowej.


Konwertery COCOON i BUBBLE2 są przeznaczone dla osób prywatnych oraz firm. W przypadku osób prywatnych, urządzenia te mogą być stosowane w domach, mieszkaniach, samochodach, a nawet w urządzeniach mobilnych. W firmach, urządzenia te mogą być stosowane w biurach, magazynach, halach produkcyjnych, a także w pojazdach służbowych.

Urządzenia te są produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, które zapewniają skuteczną ochronę przed elektrosmogiem.

W przypadku konwertera COCOON, urządzenie to wykorzystuje technologię aktywnego generatora kodów informacyjnych, który emituje sygnały, które neutralizują szkodliwe fale elektromagnetyczne. W przypadku konwertera BUBBLE2, urządzenie to wykorzystuje technologię aktywnego generatora kodów informacyjnych oraz technologię kaskadowego filtrowania, która zapewnia skuteczną ochronę przed elektrosmogiem.

Urządzenia konwertery COCOON i BUBBLE2(PEMF aktywny) są skutecznymi rozwiązaniami w walce z elektrosmogiem, które zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym. Dzięki temu, osoby prywatne oraz firmy mogą korzystać z tych urządzeń, aby zapewnić sobie i swoim pracownikom bezpieczne warunki pracy i życia.

Pozytywne właściwości to nie tylko witalizacja niepokojących źródeł e-smogu, ale także pozytywne właściwości dla wszystkich ludzi, zwierząt, a nawet roślin znajdujących się w zlewni COCOON Room Converter. Zmaówisz go w cenie fabrycznej telefonicznie pod nr 576-013-130 lub bezpośrednio w naszym sklepie.8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page