top of page
  • Zdjęcie autoraMarzena Wysocka

Co to jest MFDS niedobór pola magnetycznego?

Pole magnetyczne Ziemi odżywia wszystkie życie na Ziemi. Pulsuje częstotliwościami znanych ciału i zapewnia nam “energię” niezbędną do utrzymania procesów samozachowawczych organizmu. Pole magnetyczne Ziemi jest pierwotną energią, odpowiednio częstotliwością Ziemi, od ponad 5 miliardów lat. Jednak pole magnetyczne Ziemi od kilku wieków znajduje się w stanie fluktuacji i co jakiś czas słabnie.


W ciągu ostatnich 500 lat intensywność pola magnetycznego Ziemi zmniejszyła się o około 50%. Ponadto ludzie spędzają coraz więcej czasu w pomieszczeniach, co osłabia ich przed pierwotną energią Ziemi.Ten spadek pola magnetycznego Ziemi w połączeniu ze wzrostem elektrosmogu staje się coraz bardziej stresujący dla ciała i umysłu. Mówimy o zespole niedoboru pola magnetycznego. Twój organizm ma niedobór niezbędnej energii do ważnych procesów samozachowawczych. Twój “wewnętrzny lekarz” staje się słabszy, a twoje samopoczucie się pogarsza.


Już w 1975 roku dr Kyoichi Nakagawa, dyrektor szpitala Isuzu w Tokio, wyjaśnił, że ludzie cierpiący na dolegliwości takie jak :

bóle szyi i głowy, przewlekłe zmęczenie, fibromialgię i zaburzenia pamięci itp. cierpią na zespół niedoboru pola magnetycznego (MFDS).

Dr Nakagawa przeprowadził badanie ankietowe wśród 11 648 osób.


Ankieta zawierała pytania dotyczące doświadczeń z terapią polami magnetycznymi. Uczestnicy badania mieli następujące dolegliwości: średnio 94% ankietowanych opisało stosowanie pola magnetycznego jako skuteczne. Nie było niepożądanych skutków ubocznych ani pogorszenia stanu zdrowia u nikogo.


Liczne inne badania, w tym badanie NASA, potwierdzają to. Ożyw swoje baterie. to unikalna “klejnot” częstotliwość PEMF* i arcydzieło naszych inżynierów.

Poprzez integrację częstotliwości rezonansowych Ziemi i naturalnych pól magnetycznych, lepiej znanych jako częstotliwość/pole Schumanna. B² staje się stylowym dodatkiem, który może mieć pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie. Zespół niedoboru pola magnetycznego (MFDS) Czas czytania 1 min.”.

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page