top of page
00:00 / 02:41
Healy: Witaj
041 healy.png

Healy World

 

Odkryj świat wyjątkowej technologii służącej wysokiej efektywności i prostocie obsługi. A wszystko to dla zdrowia i dobrego samopoczucia!

Healy: Tekst
0026 healy-set4.jpg
0025 bundle1.jpg
0027 Bundle2.jpg

Nawet nie wiesz, jakie to proste!

 

Masz pytania, wątpliwości, chcesz kupić Healy?

Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantaltów.

Holistyczna technologia zdrowotna

Przez wiele lat zastanawialiśmy się nad sposobem, aby Ludzkość mogła skorzystać z możliwości holistycznego zdrowia w sposób etyczny. Mały towarzysz, który czuwa nad naszym zdrowiem i może w genialny sposób pomóc w zapobieganiu problemom i wspieraniu gojenia.
Programy częstotliwości Healy mogą wesprzeć Cię już po 20 minutach aplikacji, bez względu na to, gdzie jesteś: uprawiając sport, relaksując się, w pracy, w domu lub w podróży.

Więcej
Healy Device
Healy: Film
Healy: Obraz


WYZWANIE

Doświadczony zespół programistów i inżynierów, którzy od lat pracują nad poprzednimi systemami, stanął przed wyzwaniem przekształcenia złożonej technologii w kompaktowe i łatwe w obsłudze urządzenie.

Do tej pory technologia ta była wykorzystywana tylko profesjonalnie; warunkiem wstępnym był drogi i skomplikowany sprzęt oraz kompleksowe szkolenie terapeutów.
Ponadto do jego kontroli wymagany był komputer dedykowany. Wszystko to uległo teraz zasadniczej zmianie.

Produktseite_bannerGREY
Healy: Film
Healy: Film
Healy: Obraz
Healy%20USA%20UK%20POLSKA%20Europe_edite

#healy

#healywatch

Kotwica 2

Healy to urządzenie medyczne

Niezawodność i jakość

W świecie zachodnim nie ma prawie żadnej dziedziny, która byłaby tak kompleksowo regulowana jak medycyna. Każde urządzenie medyczne musi przejść kompleksowe, długie i złożone testy pod kątem bezpieczeństwa użytkowania i dowodu skuteczności. Healy to wysokiej jakości produkt opracowany i wyprodukowany w Niemczech. Oczywiste jest, że spełnia lub przewyższa wszystkie niezbędne przepisy dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Healy jest wyrobem medycznym klasy IIa i spełnia wszystkie wymagane testy i kontrole.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ochrona danych

W przypadku nowoczesnego produktu sieciowego, takiego jak Healy, bezpieczeństwo dotyczy nie tylko bezpieczeństwa medycznego i elektrycznego, ale także bezpieczeństwa danych.
 

Healy jest oczywiście również najnowocześniejszy pod tym względem: zarówno połączenie Bluetooth, jak i połączenie z Healy Holistic Health Cloud spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, przy użyciu nowatorskich i opatentowanych metod transmisji danych.

WYNIK

Rozwój Healy, a także prace testowe i przygotowawcze do jego zatwierdzenia jako urządzenia medycznego pochłonęły znacznie więcej pieniędzy, czasu i zasobów niż jakikolwiek inny system TimeWaver wcześniej. Cały rozwój Healy został przeprowadzony w Niemczech.

Rezultat tej ciężkiej pracy jest niewielki, tani i bardzo łatwy w użyciu! 

Naprawdę może być w kieszeni lub przyczepić do ubrania.

Aplikacja Healy na smartfonie wie, jak z niej korzystać, przez cały czas instruując, co robić dalej

#stayhomewith healy

Healy: Film
Kotwica 1
040 Healy Watch PL.png

Healy Watch

Healy: Obraz
Healy: Obraz
Healy: Film
Healy: Obraz
Healy: Obraz

COVID-19 Ostrzeżenie dla wszystkich Healy Mebers : Obecnie nie ma zatwierdzonych przez FDA terapii ani szczepionek do leczenia lub zapobiegania COVID-19 (koronawirus). Healy nie ma również na celu diagnozowania ani leczenia żadnej choroby, w tym COVID-19. Healy to mikroprądowe urządzenie medyczne zatwierdzone przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków wyłącznie w celu miejscowego złagodzenia ostrego, przewlekłego i artretyzmu bólu i bólu mięśni spowodowanego nadmiernym wysiłkiem. Healy ma również zastosowania niemedyczne, które wykorzystują zindywidualizowane częstotliwości, aby pomóc zrównoważyć umysł i ciało oraz złagodzić stres we wspieraniu dobrego samopoczucia, ale nie w leczeniu chorób. Healy World wspiera i zachęca do stosowania środków zapobiegawczych COVID-19 opublikowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) oraz Centers for Disease Control and Prevention (CDC). Jeśli potrzebujesz tego ty, lub twoja rodzina,

-

  • Sprzedaż urządzeń medycznych do noszenia

  • Healy Watch pomiar pracy serca

  • Frequencies for your life – SHOP USA

Healy: Tekst
bottom of page