top of page
00:00 / 02:41
Healy: Witaj

HEALY niższa cena -50%
z 14 dniową gwarancją satysfakcji

The MagHealy
Dla harmonii w Twoim otoczeniu

Energetyzuj swoje ciało, swoje środowisko i wodę pitną.

041 healy.png

Healy World

 

Odkryj świat wyjątkowej technologii służącej wysokiej efektywności i prostocie obsługi. A wszystko to dla zdrowia i dobrego samopoczucia!

Healy: Tekst
0026 healy-set4.jpg
0025 bundle1.jpg
0027 Bundle2.jpg

Nawet nie wiesz, jakie to proste!

 

Masz pytania, wątpliwości, chcesz kupić Healy?

Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantaltów.

Holistyczna technologia zdrowotna

Przez wiele lat zastanawialiśmy się nad sposobem, aby Ludzkość mogła skorzystać z możliwości holistycznego zdrowia w sposób etyczny. Mały towarzysz, który czuwa nad naszym zdrowiem i może w genialny sposób pomóc w zapobieganiu problemom i wspieraniu gojenia.
Programy częstotliwości Healy mogą wesprzeć Cię już po 20 minutach aplikacji, bez względu na to, gdzie jesteś: uprawiając sport, relaksując się, w pracy, w domu lub w podróży.

Więcej
Healy Device
Healy: Film
healy 01.png
02.png

Od dnia 1 -07- 2021r nowe ceny i konfiguracje healy,przedstawione poniżej dostępne tylko na rynku wtórnym

healy 04.png
healy 08.png
healy 05.png
healy 06.png

Healy Resonance

 

Edycja Healy Resonance zawiera Healy Holistic Health Plus, czyli ponad 120 programów Healy IMF oraz aplikację HealAdvisor Analyze z modułami Resonance i Aura.

Moduł Healy Aura pozwala analizować dystrybucję energii twoich czakr w Polu Informacyjnym; po analizie tła emocjonalnego możesz wskazać odpowiednie sposoby optymalizacji.

Powstałe wzorce optymalizacji można zastosować w celu zrównoważenia nierównowagi emocjonalnej. Wielu lekarzy również używa tego oprócz podawania leków.

Healy: Obraz


WYZWANIE

Doświadczony zespół programistów i inżynierów, którzy od lat pracują nad poprzednimi systemami, stanął przed wyzwaniem przekształcenia złożonej technologii w kompaktowe i łatwe w obsłudze urządzenie.

Do tej pory technologia ta była wykorzystywana tylko profesjonalnie; warunkiem wstępnym był drogi i skomplikowany sprzęt oraz kompleksowe szkolenie terapeutów.
Ponadto do jego kontroli wymagany był komputer dedykowany. Wszystko to uległo teraz zasadniczej zmianie.

Produktseite_bannerGREYpng.webp
Healy: Film
Healy: Film
Healy: Obraz
Healy%20USA%20UK%20POLSKA%20Europe_edite

#healy

#healywatch

Kotwica 2

Healy to urządzenie medyczne

Niezawodność i jakość

W świecie zachodnim nie ma prawie żadnej dziedziny, która byłaby tak kompleksowo regulowana jak medycyna. Każde urządzenie medyczne musi przejść kompleksowe, długie i złożone testy pod kątem bezpieczeństwa użytkowania i dowodu skuteczności. Healy to wysokiej jakości produkt opracowany i wyprodukowany w Niemczech. Oczywiste jest, że spełnia lub przewyższa wszystkie niezbędne przepisy dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Healy jest wyrobem medycznym klasy IIa i spełnia wszystkie wymagane testy i kontrole.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ochrona danych

W przypadku nowoczesnego produktu sieciowego, takiego jak Healy, bezpieczeństwo dotyczy nie tylko bezpieczeństwa medycznego i elektrycznego, ale także bezpieczeństwa danych.
 

Healy jest oczywiście również najnowocześniejszy pod tym względem: zarówno połączenie Bluetooth, jak i połączenie z Healy Holistic Health Cloud spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, przy użyciu nowatorskich i opatentowanych metod transmisji danych.

WYNIK

Rozwój Healy, a także prace testowe i przygotowawcze do jego zatwierdzenia jako urządzenia medycznego pochłonęły znacznie więcej pieniędzy, czasu i zasobów niż jakikolwiek inny system TimeWaver wcześniej. Cały rozwój Healy został przeprowadzony w Niemczech.

Rezultat tej ciężkiej pracy jest niewielki, tani i bardzo łatwy w użyciu! 

Naprawdę może być w kieszeni lub przyczepić do ubrania.

Aplikacja Healy na smartfonie wie, jak z niej korzystać, przez cały czas instruując, co robić dalej

#stayhomewith healy

Healy: Film
Kotwica 1
040 Healy Watch PL.png

Healy Watch

Healy: Obraz
044 healy.png
Healy: Obraz
Healy: Film
Healy: Obraz
Healy: Obraz

COVID-19 Ostrzeżenie dla wszystkich Healy Mebers : Obecnie nie ma zatwierdzonych przez FDA terapii ani szczepionek do leczenia lub zapobiegania COVID-19 (koronawirus). Healy nie ma również na celu diagnozowania ani leczenia żadnej choroby, w tym COVID-19. Healy to mikroprądowe urządzenie medyczne zatwierdzone przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków wyłącznie w celu miejscowego złagodzenia ostrego, przewlekłego i artretyzmu bólu i bólu mięśni spowodowanego nadmiernym wysiłkiem. Healy ma również zastosowania niemedyczne, które wykorzystują zindywidualizowane częstotliwości, aby pomóc zrównoważyć umysł i ciało oraz złagodzić stres we wspieraniu dobrego samopoczucia, ale nie w leczeniu chorób. Healy World wspiera i zachęca do stosowania środków zapobiegawczych COVID-19 opublikowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) oraz Centers for Disease Control and Prevention (CDC). Jeśli potrzebujesz tego ty, lub twoja rodzina,

-

  • Sprzedaż urządzeń medycznych do noszenia

  • Healy Watch pomiar pracy serca

  • Frequencies for your life – SHOP USA

Healy: Tekst
MagHealy-Launch-Dates-America-AUS-Asia.jpeg

REKLAMA
 

Strona jest prowadzona przez Zespól Partnerów Healy World.

bottom of page